Nápoveda

Prístup do e-shopu je bez prihlásenia obmedzený len na niektoré funkcie a základné informácie o tovare. Ak nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.
Pri prihlásení zadajte svoje prihlasovacie ID a heslo, ktoré ste dostali e-mailom. Prihlásenie dokončite výberom dátumu, na ktorý je možné objednať požadovaný tovar. Na tento dátum sa načítajú ceny a v prípade dokončenia objednávky je dňom dodania tovaru.


Nápoveda v otáznikoch

Drobná nápoveda v podobe malých otáznikov pri vybraných prvkoch na celom e-shope. Obsah nápovedy sa zobrazí, ak kurzor podržíte na otázniku.


Stručný sprievodca

Stiahnite si stručných sprievodcov základných funkcií na našom e-shope vo formáte pdf:


  • recepty.pdf Stručný sprievodca receptovým kalkulačným listom

Leták e-shop   Leták recepty

 

Videonávody

  • Ako objednávať pohodlne a jednoducho na našom e-shope


  • Ako objednávať cez mobilnú aplikáciu


  • Ako pracovať s receptami a cenovými kalkuláciamiAko objednávať Gastro zariadenia Bartscher

Pre nákup vybavenia do kuchyne a reštaurácie slúži samostatný košík. Tento sortiment sa objednáva a dodáva oddelene od ostatných našich položiek.
  1. Prihláste sa do e-shopu www.mojbidfood.sk.
  2. Pokračujte kliknutím na ľubovoľný dostupný dátum dodania, pretože gastro zaradenia sú dodávané samostatne v najbližšom možnom termíne.
  3. V ľavom paneli kliknite na Gastro zariadenia. Podstránka s gastro zariadeniami sa Vám otvorí v novej záložke internetového prehliadača.
  4. Vyberajte tovar z jednotlivých kategórií v ľavom menu (kliknite na vybranú položku, zadajte počet kusov a kliknite na ikonku nákupného vozíka).
  5. Ak máte zadanú správnu adresu doručenia, dokončite objednávku gastro zariadenia kliknutím na červené tlačidlo "odoslať objednávku".