Nowaco
Prima
Petron
Gurmet
Banquet
Drúbež Dýšina
Mliečne výrobky Meliko
Koloniálny tovar Coronet
Allivori
Bagetier
Dobroty babičky Kláry

Online veľkoobchod potravín a portál

mujBidfood.cz

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

nízku cenu dopravy účtujeme len pri malých objednávkach
z mobilného telefónu alebo tabletu objednáte nejrýchlejšie cez aplikáciu
využiť môžete katalóg, vyhľadávanie a šablóny
objednávku môžete rozpracovať alebo dokončiť aj na inom zariadení
mojBidfood | mobilná aplikácia App Store Google Play
najnovšie správy z www.bidfood.sk
celý prehľad správ tu
Ciao Spritz

Ciao Spritz

26. august 2020 | Bidfood prináša na trh originálny osviežujúci a lahodný drink. Ciao Spritz je namiešaný z najvyberanejších prísad v ideálnom pomere priamo vo fľaši.

Banquet Sous Vide – riešenia pre HORECA a Retail

Banquet Sous Vide – riešenia pre HORECA a Retail

25. august 2020 | Buďme úprimní, kto z nás by nechcel ušetriť prácu, energiu a čas strávený v kuchyni? Ak ste si práve odpovedali kladne, máme pre Vás tip!

Prima tradičné a detské zmrzliny

Prima tradičné a detské zmrzliny

20. júl 2020 | Kuba, Ruská zmrzlina alebo Paráda neodmysliteľne patria spolu s rodinami Mrožov a Pegasov k Prima zmrzline. Siahnete radšej po osviežení s tradičnými chuťami tvarohu a smotany alebo s ľadovými chuťami ovocných džúsov?

Zeleninové šaláty si zamilujete!

Zeleninové šaláty si zamilujete!

30. jún 2020 | Hľadáte chuťovo vynikajúcu a zdravú prílohu ku grilovanému alebo pečenému mäsu? Bidfood pre Vás vyrába a distribuuje zeleninové šaláty, ktoré si zamilujete...

Prima kopčeková zmrzlina

Prima kopčeková zmrzlina

26. jún 2020 | Dobré meno reštaurácie či cukrárne tvorí aj dobrá zmrzlina. Tá môže byť lahodnou bodkou za obedom alebo večerou. Výborne sa hodí ako osobitá súčasť dezertu s priaznivým food cost...

Prima zmrzlina Mrož – z ovocia a tvarohu

Prima zmrzlina Mrož – z ovocia a tvarohu

22. jún 2020 | Nanuky a drene Mrož obsahujú oproti ostatným zmrzlinám extrémne vysoký podiel ovocia – vždy viac ako 50 %. Vďaka tomu sa zaobídu bez aróm a farbív. Medzi ďalšie suroviny patrí smotana a tvaroh...

Bravčové rebierka s BBQ omáčkou, či s cesnakom za pár minút?

Bravčové rebierka s BBQ omáčkou, či s cesnakom za pár minút?

4. jún 2020 | S bravčovými rebierkami sous-vide Banquet prichádza skvelá príležitosť ako opäť zatraktívniť menu. Vďaka metóde sous-vide si rebierka vo vákuu zachovajú prirodzenú šťavnatosť a úžasnú chuť.