Nowaco
Prima
Gurmet
Petron
Bagetier
Dobroty babičky Kláry
Koloniálny tovar Coronet
Mliečne výrobky Meliko

Online veľkoobchod potravín a portál

mujBidfood.cz

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

nízku cenu dopravy účtujeme len pri malých objednávkach
z mobilného telefónu alebo tabletu objednáte nejrýchlejšie cez aplikáciu
využiť môžete katalóg, vyhľadávanie a šablóny
objednávku môžete rozpracovať alebo dokončiť aj na inom zariadení
mojBidfood | mobilná aplikácia App Store Google Play
najnovšie správy z www.bidfood.sk
celý prehľad správ tu
Häagen-Dazs – kvalitná zmrzlina bez kompromisov

Häagen-Dazs – kvalitná zmrzlina bez kompromisov

22. júla 2019 | Výrobu vlastných zmrzlín Prima dopĺňa distribúcia značky Häagen-Dazs. Bidfood je výhradným distribútorom zmrzlín Häagen-Dazs v strednej a východnej Európe. V čom tkvie tajomstvo jedinečnosti zmrzlín Häagen-Dazs?

Extra hustý jogurt zatieni aj kyslú smotanu

Extra hustý jogurt zatieni aj kyslú smotanu

13. august 2019 | Najhustejší jogurt na trhu dodáva Bidfood pod vlastnou značkou Meliko. Tento gazdovský smotanový jogurt prekoná svojou hustotou grécke jogurty a kyslé smotany.

Čerstvé mäso Gurmet

Čerstvé mäso Gurmet

1. august 2019 | Bidfood pod značkou Gurmet spracováva a vyrába mäsové produkty z bravčového a hovädzieho mäsa najvyššej kvality. Čerstvé mäso sa spracováva vo vlastnom modernom závode v Kralupoch nad Vltavou. Denne rozvezieme zákazníkom viac než 7 ton čerstvého mäsa...

Geniálne hovädzie a bravčové trhané mäso

Geniálne hovädzie a bravčové trhané mäso

19. júla 2019 | Ihneď po uvedení na trh sa šťavnaté trhané mäso Banquet stalo hviezdou streetfoodu. Avšak svoje uplatnenie nachádza aj na tanieroch reštaurácií. Bidfood pripravuje mäso metódou sous-vide vo vlastnej opavskej výrobe. Mäso je vo vákuovom vrecku upečené úplne domäkka. Super šťavnatosť získa po zmiešaní s priloženým výpekom.

Originálna mozzarella sa vyrába z byvolieho mlieka

Originálna mozzarella sa vyrába z byvolieho mlieka

16. júla 2019 | Smotanovo biela Mozzarella di Bufala Campana DOP sa smie vyrábať iba tradičným spôsobom na vybranom území južného Talianska. Lahodná mozzarella z byvolieho mlieka je chuťovo výraznejšia než bežne dostupná kravská, ktorú neobmedzene chrlia mliekarne po celom svete.

Strašiak nazývaný konvektomat

Strašiak nazývaný konvektomat

31. októbra 2019 | Existujú kuchyne, kde moderné konvektomaty slúžia len ako obyčajná rúra? Áno, kuchári spoločnosti Bidfood sa s tým na svojich cestách po slovenských kuchyniach stretávajú. Pritom neexistuje dôvod, prečo nevyužiť výhody nízkoteplotnej úpravy mäsa.

Čerstvé cestoviny Surgital

Čerstvé cestoviny Surgital

29. októbra 2019 | Cestoviny Surgital sú unikátne v každom smere. Toto majstrovské dielo je určené pre šéfkuchárov, ktorí ocenia jedinečnú chuť talianskej tradície a zároveň chcú svojim hosťom ponúknuť mimoriadny produkt bez toho, aby sa vzdali výhod hlbokého zmrazovania.

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

21. októbra 2019 | Otvorili sme nové profesionálne gastroštúdio v Novom Meste nad Váhom, aby sme boli bližšie k svojim zákazníkom.