Online veľkoobchod potravín

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

Začíname!

30. august 2022 | Profesionálny tím kuchárov zložený z osobností, ktoré majú bohaté skúsenosti z medzinárodných súťaží aj každodennej praxe z najlepších reštaurácií zo Slovenska i zahraničia, vás bude sprevádzať na interaktívnych workshopoch varenia.

Syry na gril

28. august 2022 | Charakteristické chute syrov vyniknú za tepla výraznejšie než za studena. Grilované syry sú vďaka jednoduchej príprave a servírovaniu – napríklad len s brusnicovou omáčkou – vhodné pre stánky s občerstvením alebo jedálne.

Obaľované syry NOWACO

26. júl 2022 | Obaľované syry od nepamäti patria medzi najobľúbenejšie jedlá všetkých generácií.

Nová baliareň čerstvých rýb sa otvára

22. jún 2022 | 21. júna 2022 sa v Kralupoch nad Vltavou slávnostne otvorila najväčšia a najmodernejšia baliareň rýb v strednej Európe. Práve tu bude Bidfood spracovávať tie najlepšie morské aj sladkovodné ryby a morské špeciality.

Cukráreň vo vašom mraziaku

1. jún 2022 | Chcete sa stať v očiach hostí majstrom cukrárom a cukor v kuchyni je váš nepriateľ? Ak áno, tortu alebo koláč rozbaľte a nechajte rozmraziť 8 až 12 hodín v chladničke. Servírovať môžete napríklad slávny Schwarzwaldský koláč Pfalzgraf dovezený priamo z Čierneho lesa.

Ideálne jedlo pre zdravý životný štýl

19. máj 2022 | V súčasnej dobe vyhľadáva vhodné alternatívy mäsa čím ďalej tým viac ľudí. Poznáte produkty značky Goody Foody?

Nové a stále obľúbené NOWACO

17. máj 2022 | Nastal čas na zmenu nášho ikonického loga NOWACO, ktoré ste si s našimi výrobkami spájali od nepamäti. Veríme, že sme spravili správny krok vpred.