Online veľkoobchod potravín

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

Morské a sladkovodné ryby Nowaco v novom

18. apríl 2023 | Nezameniteľné obaly s novým logom Nowaco získavajú postupne tiež ryby a rybie filety. V mraziacich pultoch predajní upútajú pozornosť na prvý pohľad. Fotografie pokrmov na obaloch a recepty na sociálnych sieťach a stránkach Nowaco inšpirujú k novým kulinárskym objavom.

Bravur začal plátkovať údeniny – vyskúšajte plátky šunky

31. marec 2023 | Bidfood vyrába v Dýšine už desať druhov šuniek. Na výber sú šunky bravčové, kuracie, hranaté, výberové, štandardné... Niektoré z nich sa dočkali aj plátkovanej verzie. Nový stroj nakrája a vyskladá 20 kg šunky za 1 minútu a 40 sekúnd.

Nové obaľované camemberty Nowaco

24. marec 2023 | Fanúšikovia obaľovaného hermelínu alebo camembertu sa k vám budú vracať. Presvedčí ich chuť vyzretého plesňového syra a krémová konzistencia. Nový obaľovaný camembert z Opavy - celý alebo kúsky - si môžu vychutnať so šalátom alebo len tak s brusnicami.

Ako vybrať lososa? Divý či z farmy? Tučný alebo diétny?

28. február 2023 | Mäso z lososa pozná každý, ale málokto vie, že na tanieroch sa objavujú rôzne druhy lososov – nórsky, kisuč, sockeye alebo keta. Niektorí sú z fariem, iní žijú v divočine. Losos atlantický má veľmi tučné mäso, ale losos gorbuša má tuku až 6x menej.

Pečieme s chuťou aj s rozumom

13. február 2023 | Vôňa čerstvého pečiva je na nezaplatenie. Priláka zákazníkov a vzbudí u nich chuť na čerstvé chrumkavé pečivo. Náklady na dopekanie pečiva môžu byť prekvapivo nízke aj pri vyššej cene elektrickej energie. Ušetriť sa dá pri dodržiavaní piatich zásad.

Aké je vaše menu na Veganuary?

5. január 2023 | Pridajte do svojho menu vegánsku špecialitu vyrobenú z Garden Gourmet® a staňte sa súčasťou rastlinnej revolúcie!

Pour féliciter 2023

22. december 2022 | Vážení obchodní partneri, prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2023...

Hranolky na doma v nových obaloch

14. december 2022 | Nowaco hranolky, americké zemiaky a krokety majú nové logo a obaly. Vybrať si môžete aj z verzií do teplovzdušnej rúry alebo korenené...

Morské špeciality

6. december 2022 | Krevety patria medzi najobľúbenejšie morské plody. Viete však, ako sa napríklad delia alebo označujú?