Nowaco
Prima
Petron
Gurmet
Banquet
Drúbež Dýšina
Mliečne výrobky Meliko
Koloniálny tovar Coronet
Allivori
Bagetier
Dobroty babičky Kláry

Online veľkoobchod potravín a portál

mujBidfood.cz

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

nízku cenu dopravy účtujeme len pri malých objednávkach
z mobilného telefónu alebo tabletu objednáte nejrýchlejšie cez aplikáciu
využiť môžete katalóg, vyhľadávanie a šablóny
objednávku môžete rozpracovať alebo dokončiť aj na inom zariadení
mojBidfood | mobilná aplikácia App Store Google Play
najnovšie správy z www.bidfood.sk
celý prehľad správ tu
Pour féliciter 2020

Pour féliciter 2020

17. december 2019 | Vážení obchodní partneri, prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, úspešný vstup do nového roku 2020, veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov. Ďakujeme za prejavenú dôveru a spoluprácu v uplynulom roku ako aj za veľký záujem o akcie a kurzy, ktoré sme usporiadali. Zároveň sa tešíme na ďalšie stretnutia v roku 2020 a na našu ďalšiu spoluprácu.

Strašiak nazývaný konvektomat

Strašiak nazývaný konvektomat

31. októbra 2019 | Existujú kuchyne, kde moderné konvektomaty slúžia len ako obyčajná rúra? Áno, kuchári spoločnosti Bidfood sa s tým na svojich cestách po slovenských kuchyniach stretávajú. Pritom neexistuje dôvod, prečo nevyužiť výhody nízkoteplotnej úpravy mäsa.

Extra hustý jogurt zatieni aj kyslú smotanu

Extra hustý jogurt zatieni aj kyslú smotanu

13. august 2019 | Najhustejší jogurt na trhu dodáva Bidfood pod vlastnou značkou Meliko. Tento gazdovský smotanový jogurt prekoná svojou hustotou grécke jogurty a kyslé smotany.

Čerstvé mäso Gurmet

Čerstvé mäso Gurmet

1. august 2019 | Bidfood pod značkou Gurmet spracováva a vyrába mäsové produkty z bravčového a hovädzieho mäsa najvyššej kvality. Čerstvé mäso sa spracováva vo vlastnom modernom závode v Kralupoch nad Vltavou. Denne rozvezieme zákazníkom viac než 7 ton čerstvého mäsa...

Ocenenie Bezpečný podnik

Ocenenie Bezpečný podnik

4. november 2019 | Zástupca spoločnosti Bidfood Slovakia si v utorok 22. októbra 2019 prevzal v Bratislave na konferencii “Kultúra bezpečnosti“ osvedčenie „Bezpečný podnik“. Konferenciu zorganizoval Národný inšpektorát práce v spolupráci s Národným kontaktným miestom Európskej agentúry pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci v Slovenskej republike.

Filé NOWACO

Filé NOWACO

5. december 2019 | Viete, že mäso morských rýb je nielen obľúbenou lahôdkou, ale taktiež dôležitým zdrojom vitamínov a minerálnych látok s pozitívnym vplyvom na naše zdravie?

Čerstvé cestoviny Surgital

Čerstvé cestoviny Surgital

29. októbra 2019 | Cestoviny Surgital sú unikátne v každom smere. Toto majstrovské dielo je určené pre šéfkuchárov, ktorí ocenia jedinečnú chuť talianskej tradície a zároveň chcú svojim hosťom ponúknuť mimoriadny produkt bez toho, aby sa vzdali výhod hlbokého zmrazovania.

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

21. októbra 2019 | Otvorili sme nové profesionálne gastroštúdio v Novom Meste nad Váhom, aby sme boli bližšie k svojim zákazníkom.