Nowaco
Prima
Petron
Gurmet
Banquet
Drúbež Dýšina
Mliečne výrobky Meliko
Koloniálny tovar Coronet
Allivori
Bagetier
Dobroty babičky Kláry

Online veľkoobchod potravín a portál

mujBidfood.cz

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

nízku cenu dopravy účtujeme len pri malých objednávkach
z mobilného telefónu alebo tabletu objednáte nejrýchlejšie cez aplikáciu
využiť môžete katalóg, vyhľadávanie a šablóny
objednávku môžete rozpracovať alebo dokončiť aj na inom zariadení
mojBidfood | mobilná aplikácia App Store Google Play
najnovšie správy z www.bidfood.sk
celý prehľad správ tu
Pepitky - nový trend v zdravom varení

Pepitky - nový trend v zdravom varení

3. február 2020 | Pepitky - unikátna kombinácia strukovín a zeleniny. Prirodzene bezlepková surovina, ktorá spĺňa požiadavky moderného a zdravého stravovania. Pepitky - hit tohto roka!

Olympiáda IKA Culinary Stuttgart 2020

Olympiáda IKA Culinary Stuttgart 2020

17. január 2020 | Spoločnosť Bidfood Slovakia sa stala sponzorom Community Catering Teamu Prešovského klubu kuchárov a cukrárov, ktorí budú reprezentovať Slovensko na Olymiáde IKA Culinary v nemeckom Stuttgarte.

Naše hranolky, krokety a ďalšie zemiakové výrobky

Naše hranolky, krokety a ďalšie zemiakové výrobky

7. január 2020 | Malý sprievodca našimi zemiakovými výrobkami Nowaco, Marquise a Chef´s Excellence predstavuje prémiové hranolčeky, krokety či americké zemiaky...

Čerstvé mäso Gurmet

Čerstvé mäso Gurmet

1. august 2019 | Bidfood pod značkou Gurmet spracováva a vyrába mäsové produkty z bravčového a hovädzieho mäsa najvyššej kvality. Čerstvé mäso sa spracováva vo vlastnom modernom závode v Kralupoch nad Vltavou. Denne rozvezieme zákazníkom viac než 7 ton čerstvého mäsa...

Ocenenie Bezpečný podnik

Ocenenie Bezpečný podnik

4. november 2019 | Zástupca spoločnosti Bidfood Slovakia si v utorok 22. októbra 2019 prevzal v Bratislave na konferencii “Kultúra bezpečnosti“ osvedčenie „Bezpečný podnik“. Konferenciu zorganizoval Národný inšpektorát práce v spolupráci s Národným kontaktným miestom Európskej agentúry pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci v Slovenskej republike.

Filé NOWACO

Filé NOWACO

5. december 2019 | Viete, že mäso morských rýb je nielen obľúbenou lahôdkou, ale taktiež dôležitým zdrojom vitamínov a minerálnych látok s pozitívnym vplyvom na naše zdravie?

Čerstvé cestoviny Surgital

Čerstvé cestoviny Surgital

29. októbra 2019 | Cestoviny Surgital sú unikátne v každom smere. Toto majstrovské dielo je určené pre šéfkuchárov, ktorí ocenia jedinečnú chuť talianskej tradície a zároveň chcú svojim hosťom ponúknuť mimoriadny produkt bez toho, aby sa vzdali výhod hlbokého zmrazovania.

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

Gastroštúdio už aj v Novom Meste nad Váhom

21. októbra 2019 | Otvorili sme nové profesionálne gastroštúdio v Novom Meste nad Váhom, aby sme boli bližšie k svojim zákazníkom.