Online veľkoobchod potravín

Vitajte v e-shope spoločnosti Bidfood Slovakia. Nájdete tu mrazené, chladené a suché potraviny aj nepotravinový sortiment pre gastronómiu a maloobchod.

Pre zobrazenie receptových kalkulačných listov, cien a úplných informácií o tovare sa prihláste. Pokiaľ nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa.

Nová baliareň čerstvých rýb sa otvára

22. jún 2022 | 21. júna 2022 sa v Kralupoch nad Vltavou slávnostne otvorila najväčšia a najmodernejšia baliareň rýb v strednej Európe. Práve tu bude Bidfood spracovávať tie najlepšie morské aj sladkovodné ryby a morské špeciality.

Cukráreň vo vašom mraziaku

1. jún 2022 | Chcete sa stať v očiach hostí majstrom cukrárom a cukor v kuchyni je váš nepriateľ? Ak áno, tortu alebo koláč rozbaľte a nechajte rozmraziť 8 až 12 hodín v chladničke. Servírovať môžete napríklad slávny Schwarzwaldský koláč Pfalzgraf dovezený priamo z Čierneho lesa.

Ideálne jedlo pre zdravý životný štýl

19. máj 2022 | V súčasnej dobe vyhľadáva vhodné alternatívy mäsa čím ďalej tým viac ľudí. Poznáte produkty značky Goody Foody?

Nové a stále obľúbené NOWACO

17. máj 2022 | Nastal čas na zmenu nášho ikonického loga NOWACO, ktoré ste si s našimi výrobkami spájali od nepamäti. Veríme, že sme spravili správny krok vpred.

13. máj 2022 | Mladí kuchári z krajín V4 si prišli zmerať svoje sily na súťaži odborných zručností. Hlavnou surovinou na prípravu bol náš pstruh.

6. máj 2022 | Bidfood Slovakia sa zúčastnil ako hlavný partner najprestížnejšej kulinárskej udalosti roka na Slovensku. Program bol sprevádzaný živými vystúpeniami michelinských šéfkuchárov z celej Európy a odborníkmi z HoReCa segmentu.

3. máj 2022 | Prinášame Vám zaujímavú novinku. Vďaka svojej unikátnej, exotickej chuti a širokému využitiu rastie popularita tohto citrusu každým dňom.

19. apríl 2022 | Vôňa pečúcich sa malých pľundrových mriežok Bagetier priláka nových zákazníkov, hostí k raňajkám či deti do jedálne. Zlatisté mini pečivo vydrží vďaka bohatej pudingovej náplni vláčne až do druhého dňa po dopečení. Z opavskej výroby mieria k zákazníkom už štyri kombinácie príchutí.